Aké sú plusy a mínusy kočíka Hauck Rapid 3R 2022?

Zodpovedané
23. jún 2022

Ahoj,

zaujímal by ma Tvoj názor na kočík Hauck Rapid 3R 2022 black?

Zvládne aj terén?

Aké sú plusy a mínusy tohto kočíka?

Rozpočet mám do 300 eur.

Ďakujem

Ahoj,

jedná sa o cenovo dostupný kočík pre nenáročných rodičov. Plusom je nízka cena, moderný dizajn, predĺžená strieška, dostatočne priestranné sedenie, polohovanie chrbtovej aj nožnej opierky a nastaviteľná rukoväť. Môžeš k nemu pripojiť hlbokú vaničku, aj vajíčko a máš tak kombinovaný kočík od narodenia. Nosnosť sedenia je 22 kg, ale celkovo kočík uvezie až 25 kg.

Za mínus považujem horšie prevedenie. A to predovšetkým kvalitu plastov a látky, ale vzhľadom na jeho cenu mu človek vie všeličo odpustiť 🙂. Veľa modelov zápasí s kmitajúcim predným kolesom, to však vyrieši výmena podložky.

Celková jazda s kočíkom je ľahká a ľahko sa ovláda aj jednou rukou. Kolesá sú gumové, teda ich nemôžeš prepichnúť. Odpruženie je skôr mierne, napriek tomu sú jazdné vlastnosti dobré a terén prejde. Pokiaľ máš obmedzený rozpočet, alebo len nechceš do kočíka veľmi investovať, tak je určite dobrou voľbou.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia