Aké priestrannejšie hlboké vaničky nakliknem na konštrukciu kočíka Concord Wanderer?

Zodpovedané
29. nov 2019

Ktoré väčšie hlboké vaničky sa dajú použiť na konštrukciu Concord Wanderer?

Ahoj,

ak potrebuješ priestrannejšiu hlbokú vaničku na Concord Wanderer, ja by som sa obzrela po značke Jané, ktoré sú s Pro-fix úchytmi kompatibilné.

Vaničky Micro alebo Nano sú nie obrovské, ale na rozdiel od iných ponúkaných Concord, Jané a Becool kompatibilných hlbokých dielov asi najpriestrannejšie. Vydržíte v nich toho pol roka určite, dovolím si tvrdiť (teda ak nebudeš mať malého obríka) 😉

Concord Wanderer

Ak si ochotná pozerať aj na staršie modely vaničiek z bazáru, ešte väčšia vy bola hlboká vaňa Proton (pôvodne patrila ku staršiemu modelu Concord Fusion).

Concord Fusion

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli