Aké golfky pre dvojročné dieťa?

Zodpovedané
14. júl 2022

Ahoj,

rada by som si pripravila golfáč. Mám dvoch synov, je medzi nimi rok a pol rozdiel. Mladší z nich už presedlal do športiaku (Valco), ale na dlhšie pochôdzky či dovolenky by som chcela staršiemu synovi (čerstvo dva roky) zaobstarať golfky.

Chcem malý kočík, ktorý zároveň niečo vydrží. Zvažujem najmä Cybex Beezy a Espiro Nox.

Je medzi týmito kočíkmi nejaký zásadný rozdiel?

Prípadne by som poprosila o tip na kočík tohto typu.

Ďakujem

Ahoj,

Espiro Nox zaujme predovšetkým nižšou cenou, automatickým zložením a vetracím okienkom v strieške, ktoré Beezy chýba. Rozdiel je aj v materiáli kolies. Nox má kolesá penové. Cybex Beezy má gumové, teda odolnejšie.

Odporúčam ešte Cybex Eezy S+². Je o trochu drahší, ale má väčšie kolesá, ktoré lepšie prejdú aj horšie cesty. Má nižšiu hmotnosť a celkovo je pre dieťa priestrannejší.

Držím palce pri výbere. Keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia