Aké bezpečné vajíčko na Bebetto Torino (aj z bazáru) + názor na kombinovaný kočík?

Zodpovedané
11. jan 2021

Dobrý deň,

chcem sa opýtať, aké vajíčko by podľa vás bolo vhodné na Bebetto TORINO - kvalitné, pohodlné, priestranné, no kľudne bazárovka kvôli cene. Nehľadám nič veľmi drahé, no nechcem nekvalitné.

Ďalej by som sa chcela opýtať, aký je váš názor na tento kočík a aj na jeho športovú časť.
Ďakujem veľmi pekne za váš čas.

Ahoj,

ak je priestrannosť a zároveň bazárová dostupnosť plus kvalita hlavnými kritériami, pozeraj určite Maxi-Cosi Cabriofix. Je to bežné, takže dosť dostupné a pritom asi najpriestrannejšie vajíčko - autosedačka 0+ aké poznám.
Plus na Bebetto Torino sadne s príslušnými adaptérmi (typu Maxi-Cosi/Cybex). Určite ber tak po jednom dieťatku, nebúrané.

Bebetto Torino 2015

No a ku kombinovanému modelu Torino - za mňa OK, nič extrémne by som nečakala. Jedná sa o schopnejšieho Poliaka. Ber do úvahy vyššiu váhu a horšiu skladnosť. Športiak je presne taký OK. Typicky mohutnejší. Tým, že je otočný, nie je najväčší. Ale nie je malý a ani taký nemotorný, ako majú mnohé iné PL značky. Takže na začiatok určite fajn. Neskôr pri staršom dieťati si ale najpravdepodobnejšie kúpiš nejaký ľahší, spratnejší a šikovnejší športový kočík.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli