Aké autosedačky skombinovať pre 3,5r. a 1,5r. - keď menšej sa dobre sedí v synovej Cybex Pallas?

Zodpovedané
12. dec 2019

Dobry den,

syn 3 a pol roka, ma 15 kg a sedacka Cybex Pallas M 2-fix na 9-36 kg. Dcera ma 1 a pol roka, 9,5 kg a vajicko jej je uz male. Zo zdravotnych dovodov - kvoli nozkam - ju potrebujem posadit v smere jazdy. V synovej Pallaske sa jej dobre sedi. Uvazujeme,ci kupit taku istu pre dceru, alebo synovi nieco vacsie a jej nechat synovu sedacku.

Co by ste urobili vy? Pripadne poradite aku sedacku pre syna? S pultikom sme spokojni.

Dakujem a pekny den.

Ahoj,

dobre uvažujete. Ak dcéra musí byť v protismere a v synovej Cybex Pallas sa jej sedí dobre, je to dobrá voľba a bezpečná autosedačka.

Ja osobne by som jej ju určite posunula - lebo medzi vyššou kategóriou, 15-36 kg, ktorú už pre staršieho môžeš použiť. Sú aj lacnejšie a stále super bezpečné autosedačky.

Z nich by som synovi vybrala Joie Trillo LX, čo už je bez pultíku - ale ak by si stále rada aj pult, kúp jej druhú verziu s pultom (9-36 kg) Joie Trillo Shield. Víťaz testu a pritom veľmi dostupná a super aj pre starších.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli