Aké adaptéry potrebujem na kočík Cybex Priam 2020, keď chcem nakliknúť vajíčko Joie i-Gemm 3 alebo Avionaut Cosmo?

Zodpovedané
Včera o 10:46

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Aké adaptéry potrebujem na kočík Cybex Priam 3 (ročník 2020), keď chcem nakliknúť vajíčko Joie i-Gemm 3 alebo Avionaut Cosmo?

Budú pasovať adaptéry, ktoré boli dodané ku kočíku?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku o adaptéroch na spojenie konštrukcie kočíka Cybex Priam 3 a autosedačky som v poradni nedávno odpovedala, tak Ti ju sem pripnem, aby som sa neopakovala:
Aký adaptér potrebujem na kočík Cybex Priam 2021 v kombinácii s vajíčkom Aton 5?

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally