Aké adaptéry musím kúpiť na kočík Espiro One 2020 a vajíčko Joie i-Gemm 3?

Zodpovedané
Dnes o 10:49

Ahoj,

potrebovala by som poradiť.

Aké adaptéry mám kúpiť na kočík Espiro One 2020, keď mám vajíčko JOIE i-Gemm 3?

Ďakujem

Ahoj,

predpokladám, že si myslela model Espiro Only 2020. Kočíky Only majú spoločné adaptéry s modelom Yoga.

Nájdeš ich na našom e-shope 👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/e...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally