Aká vanička pasuje na Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
Dnes o 06:18

Ahoj,

máme športový kočík Britax B-Motion 4 Plus a chceme dokúpiť k nemu vaničku.

Aká nám bude pasovať?

Ďakujem

Ahoj,

na kočík Britax B-Motion 4 Plus pasuje originálna vanička od značky Britax. Je kompatibilná z viacerými modelmi kočíkov vlastnej značky, ako sú: B-Agile 3, B-Agile 4, B-Agile 4 PLUS, B-Motion 3, B-Motion 4, B-Motion 4 Plus , Smile 2 a B-Ready.

Vlastnosti vaničky:

  • vhodná od narodenia do 9 kg,
  • jemné vnútorné polstrovanie,
  • veľká ochrana pred nepriazňou počasia,
  • veľká ochranná strieška,
  • integrované madlo na prenášanie,
  • odnímateľný nánožník s ochranným „golierom“ proti vetru,
  • stojí pevne na podlahe vďaka plastovej nohe,
  • odnímateľný poťah, ktorý možno prať na 30°C,
  • upevňuje sa priamo na konštrukciu kočíka vďaka systému CLICK & GO.

Technické údaje:

  • maximálna váha dieťaťa: 9 kg,
  • vnútorné rozmery: 75 × 32 cm.

Ak chceš novší typ vaničky, tak na model Britax B-Motion 4 Plus je možné pripojiť hlbokú vaničku od Britax Smile III. A tým pádom by mala sedieť aj vanička z novšieho modelu Britax Strider M, pretože má rovnaký typ adaptéra.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally