Aká podložka pasuje do kočíka Britax B-Motion 4 Plus?

Zodpovedané
6. sep 2022

Ahoj,

pre mladšieho syna sme zaobstarali bazárový Britax B-Motion 4 Plus a sme s ním veľmi spokojní. Keď je najhoršie, tak uvezie aj staršiu dcérku. Čo ma ale trápi, tak to je podložka do kočíka. Vyskúšala som už dve. Jedna nesedela, tú som predala ďalej. Druhú som si nechala ušiť, ale stále kĺže.

Nemáš tip na podložku, ktorá by do tohto kočíka pasovala?

Pozerala som sa na Pinkie, ale už sa bojím čokoľvek kúpiť.

Ďakujem

Ahoj,

začnem nánožníkom na Tvoj kočík Britax B-Motion 4 Plus. Originál celkom nesedí. Respektíve sedí, ale nie dosť pekne. Ja osobne by som použila Pinkie nánožník.

Pri fusaku sa veľmi nepomýliš. Môžeš použiť taktiež Pinkie, ktorý by určite šiel, ale nebála by som sa ani Zopa, Petite&Mars, Emitex alebo Cottonmoose, keďže ložná plocha je fakt dlhá. Možno ani dosť dlhý fusak, by nebol na škodu. Nech to vizuálne sedí. Ja osobne mám doma Emitex, ktorý sa dá zväčšiť a aj zmenšiť. Je odzipsovací.

A podložku určite nejakú predĺženú vzhľadom na dlhú ložnú plochu kočíka. Ja by som osobne silno zvažovala nechať si ju ušiť na mieru. Je to úplne niečo iné, ak ti podložka do kočíka naozaj presne sedí (a nemusíš ju naprávať, posúvať a pod). Takže to by bola moja prvá voľba. Určite by mala byť zo spodnej časti protišmyková (čiže nie obojstranná, ale je tam taká pogumovaná časť).

Z populárnych a bežne dostupných, ktoré ponúkajú predĺžené, sú to opäť Pinkie, Bugee, či Emitex Maxi.

Môžeš sa inšpirovať, aj nedávno zodpovedaou otázkou:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally