Aká novorodenecká vložka pasuje do kočíka Thule Urban Glide 2?

Zodpovedané
12. sep 2022

Ahoj,

nestihla som si kúpiť novorodeneckú vložku X-lander X-Rest, ktorá pasovala aj do nášho Thule Urban Glide 2.

Máš tip na nejakú inú?

Vyzerá to, že X-Rest sa už nevyrába.

Ďakujem

Ahoj,

podobnou zmenšovacou vložkou do kočíka ako bola X-lander X-rest, je napríklad Inglesina univerzálna zmenšovacia vložka Sweet Puppy Desert Dune.

Ešte ma napadla inovatívna podložka 3v1, ktorú môžeš použiť do kočíka (hlbokého či športového), autosedačky i vajíčka. Podložka sa skladá z troch častí, ktoré je možné používať spolu alebo oddelenie. Hlavový vankúšik je možné regulovať tak, ako dieťatko rastie. Je to podložka Bo Jungle.

Alebo sú aj vyrovnávacie vložky. Pre príklad uvediem značku Egg, ale originálnu vložku vyrába aj samotná značka Thule. Nie je však taká tvarovaná, ako iné vložky od iných značiek.

Je už iba na Tebe, ktorú z nich uprednostníš. Ja osobne by som skôr išla po type, ako má Egg. Je najviac podobná X-rest.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally