Aká kvalitná štvorkolka zvládne terén, ide do úplného ľahu a má predĺženú striešku?

Zodpovedané
Dnes o 14:03

Ahoj,

vyberám športový kočík a nemôžem sa rozhodnúť.

Moje požiadavky:

  • kvalitný,
  • chcem, aby vydržal až do konca kočíkovania,
  • štvorkolka,
  • dobré odpruženie - bývame na dedine a musí zvládnuť terén,
  • ideálne úplný ľah,
  • predĺžená strieška,
  • pre rôzne vysokých rodičov - ja 160 cm, priateľ 185 cm,
  • ľahké skladanie,
  • cena do 500 EUR.

Páči sa mi Cybex Talos S Lux alebo MAST Swiss Design M.4x. Rada si nechám poradiť, alebo odporučiť aj niečo iné.

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

Cybex Talos S Lux je elegantný kočík s moderným dizajnom, určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú aj po najrovnejších cestách dediny. Zaujme výbornou manipulovateľnosťou, ktorá mu umožňuje ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potrebe každodenného skladania kvôli úschove kočíka, zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Športové sedenie patrí k tým priestrannejším na trhu, preto v ňom bude mať pohodlie aj väčšie dieťa počas celého kočíkovacieho obdobia. Teleskopickú rukoväť je možné jednoručne nastaviť vo výške od 102 do 112 cm, je vhodný pre stredne vysokých a vyšších rodičov.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/c...

Moon Relaxx Edition je určený pre vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny. Nižšia váha a jednoduchá manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným športovým sedadlom na konštrukciu v akomkoľvek smere. Nie je potrebné ani hľadať miesto, kam kočík oprieť, pretože v zloženom stave stojí sám. Hlboká vanička aj športové sedenie sú dostatočne priestranné, striešku na športovom sedadle je možné navyše výškovo nastaviť a vznikne tak väčší priestor pre hlavu dieťaťa.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/m...

Hauck Walk N Care Air je určený pre stredne vysokých a vyšších rodičov, ktorí sa pohybujú ako po mestskom povrchu, tak aj po nerovných cestách dediny. Nižšia váha a dobrá manipulovateľnosť umožňujú ovládanie jednou rukou. V prípade častého cestovania autom či potreby každodenného skladania na úschovu kočíka zaujme jednoručným zložením a rozložením spolu s nadstavbou umiestnenou na konštrukcii. Obojsmerné športové sedenie je možné napolohovať do takmer úplne rovného ľahu.
👉 https://shop.modrykonik.sk/sk-eur/sk/products/h...

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a Kočíkopédiu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally