Aká je kompatibilita Cybex Priam 2021 a 2022?

Zodpovedané
31. máj 2022

Ahoj,

kúpili sme podvozok nového modelu Cybex Priam 2022 - bez príslušenstva.

Bude na podvozok pasovať hlboká vanička starších modelov?

Viem, že vaničky z 2022 nebudú sedieť na staré modely, ale platí to aj opačne?

Ak by sme kúpili hlbokú vaničku zo staršieho modelu, bude to pomocou nejakých adaptérov sedieť na nový podvozok, či ani adaptéry nepomôžu?

Pri športovej časti viem, že kompatibilita nie je.

Ďakujem

Ahoj,

áno, na podvozok Cybex Priam 4 pasujú aj staršie vaničky, len nebudú uchytené na výškových adaptéroch, ktoré sú súčasťou nového modelu. Budú položené nižšie (rovnako ako u Cybex Priam 3).

Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia