Aká hlboká vanička alebo vložná taška pasuje na Baby Jogger City Mini Double?

Zodpovedané
30. jan 2023

Ahoj,

hľadám hlbokú vaničku alebo vložnú tašku s adaptérmi na kočík pre dvojičky Baby Jogger City Mini Double.

Potrebujem z neho urobiť súrodenecký kočík. Potešilo by ma pridanie vložnej tašky alebo vaničky.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

do Tvojho kočíka Baby Jogger City Mini Double, ktorý je použiteľný pre jedno i obe deti už od narodenia môžeš na neotočné sedadlá v ľahu pripojiť univerzálne vložné tašky (vložné vaničky). Pomocou adaptérov tiež dokážeš nasadiť dve hlboké vaničky Compact alebo Deluxe.

Osobne určite odporúčam siahnuť po hlbokej vaničke. Vložnú tašku odporúčam využívať pri nepravidelnej krátkej preprave, ako je dovolenka či výlet, keď potrebuješ ušetriť priestor v kufri auta.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally