ABC Design Condor alebo Joie Chrome DLX pre októbrové bábätko?

Zodpovedané
6. máj 2019

Ahoj,

chcela by som sa spytat, ktory z tychto dvoch kocikov sa ti viac pozdava pre babatko narodene v oktobri? Videli sme na zivo obidva a pri joie sa nam zdala vanicka trosku mensia, ale mozno to bol len klam. Tam sa mi asi zdala trosku lepsia sportova cast. Chceli sme tiez pozriet a porovnat ABC Design Salsa, ale ten bohuzial nemali...

Ahoj,

oproti ABC Design Condor je vanička Joie Chrome DLX podstatne menšia - nebol to len dojem.
Briti celkovo robia hlboké vaničky pomenšie - sú zvyknutí prechádzať na športovú časť skôr. Tá je zasa prepracovanejšia, ale tiež nie je priestrannejšia, ako tá u Condor-u. Celkovo by som povedala, že Condor vydrží dlhšie a viac, ako Joie, ale zasa Joie je za tú cenu pekný a funkčný, no prevažne mestský kombinovaný kočík. Pre jesenné bábätko však ale asi oceníte terénnejšie vlastnosti a veľkú hlbokú časť.

ABC Design Condor 4 (2017)

Joie Chrome DLX

ABC Design Salsa 4 i napriek tomu, že ste ho nevideli je vlastnosťami podobný Condor-u - rovnaká vanička, podobný typ konštrukcie. Je naviac s hojdavým stredovým odpružením a čo je ešte podstatnejšie - je ľahší a s XXL strieškou aj na športovej, klasicky polohovateľnej (na rozdiel od Condor nekorýtkovej) časti. Preto ak sa Vám Condor celkom páčil, verím, že Salsa sa bude páčiť ešte viac. Buď by som ju skúsila ešte pohľadať a pozrieť, alebo to riskla.

ABC Design Salsa 4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli