4baby Moody - názor na športový kočík. Aký je?

Zodpovedané
15. apr 2020

Dobrý deň,

chcem sa vás spýtať, aký je podľa vás kočík 4baby Moody. Má gumové kolesá? Dá sa chrbtová opierka dať do kolmeho sedu? Zvládne tento kočík bežné prechádzky v každom ročnom období? Aký je váš celkový názor na kočík?

Ďakujem pekne.

Ahoj,

značka 4baby tak celkovo vyrába také lacnejšie, tvrdšie modely, ktoré sú určené do mesta.

S 4baby Moody prejdete občas aj nerovnosti, ale určite to nie je na nijaký ťažší terén ani viac ako len poprašok snehu. Je to jednoducho nenáročný model na bežné prechádzky, nákupy, do auta a pod.

Čo sa sedáku týka, konkrétne úplne kolmý sed to nie je. Je mierne šikmý, ale nie je to nič extrémne. Nemyslím, že je tam nejaký problém, čo sa komfortu dieťatka týka.

4baby Moody

Celkovo by som ho zhodnotila ako taký jednoduchý model, kde najväčšími plusmi sú samozrejme cena, strieška a košík. Zvyšok je taká základná funkcionalita na jednoduché prechádzky a teda aj tie nákupy.

Asi by som, ja osobne v tej cene kúpila iný. Bojím sa, že ako vyššia mamina by som zakopávala o tú stredovú tyč a príde mi trochu lacnejšie urobený.

Sú aj podobne nacenené modely, ktoré sa mi pozdávajú viac (napr. od Kinderkraft, Lionelo).

Ale vyslovene zlá voľba, ak vieš čo kupuješ a také to chceš mať, to určite nie je.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli