Znižujú sa šance na počatie, ak wc a sprchu navštívim hneď po styku?

Zodpovedané
11. nov 2022

Dobrý deň,

snažíme sa s partnerom o bábätko. Po styku sa snažím nenavštíviť hneď toaletu a sprchu, ako som mala zaužívané, nakoľko som sa dočítala, že je potrebné istý čas počkať. Avšak, zistila som, že mi to spôsobuje problémy, ktoré som predtým nemala. Po pár dňoch začnem mať výtoky, nafukovanie, pichanie v podbrušku.

Čo by ste mi odporučili, prosím vás?

Znižujú sa šance na počatie, ak to wc a sprchu navštívim bezprostredne hneď po styku?

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

kľudne sa po styku vycikajte a osprchujte. Môžete po styku chvíľku poležať, ak chcete tak aj s vyzdvihnutou panvou 🙂. Ak sa to má podariť, podarí sa.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník