Znamená slabá akcia srdiečka koniec tehotenstva?

Zodpovedané
16. feb 2022

Dobrý deň,

v piatok som bola v centre na kontrole. CRL bolo 6 + 2, veľkosť plodu 5,5 mm a akcia srdiečka pravidelná. Dnes som zakrvácala. Bola som na pohotovosti a CRL bolo 6 + 4 a veľkosť plodu 6,8 mm, ale slabá akcia srdca.

Mám sa pripraviť na najhoršie?

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

v danom týždni by som hodnotila iba to, či je prítomná alebo nie je prítomná akcia srdiečka. Neviem si predstaviť čo je myslené pod “slabou akciou srdiečka”.

Absolvujte kontrolné vyšetrenie s odstupom pár dní a uvidí sa.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník