Z čoho mám pichavú bolesť okolo maternice?

Zodpovedané
9. sep 2021

Dobrý deň,

menzes mi mešká tretí deň. Okolo maternice cítim pichavú bolesť idúcu až do krížov. Pri dotyku prsníkov mám tiež bolesti.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

priznám sa, že o bolesti okolo maternice som ešte nepočula. Pokiaľ menzes mešká a bolia Vás prsníky, zrealizujte si tehotenský test.

Ak bude test negatívny, je možné, že sa Vám menzes čo chvíľa spustí a preto Vás bolí podbruško. Pokiaľ sa menzes nedostaví do 7 dní, vyhľadajte ambulantného gynekológa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník