Veľmi jemné hnedé špinenie v čase menzesu počas tehotenstva - je to OK?

Zodpovedané
3. aug 2022

Dobrý deň,

tehotenské testy mi vyšli pozitívne, čiarka postupne silnie. Dnes na 28 DC, v deň očakávanej MS (dúfam však, že už nepríde) som si všimla prvý krát na wc papieri slabučkohnedé špinenie. Bolo toho fakt málo a takmer priehľadné ale bolo to jemne do hneda. Keby som sa nejak extra nepozrela, možno si to ani nevšimnem. Bolesti dnes nemám... akurát včera večer som mala také jemné bolesti ako keby má MS prísť ale potom to prešlo

Je to OK? Dosť som sa vyľakala...

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

je to možné a nemusí to nič znamenať.

Osledujte si to, ak to bolo viac, vyhľadajte ambulantného gynekológa, prípadne pohotovosť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník