Účinkuje mi HAK, ak mám tráviace ťažkosti?

Zodpovedané
30. júl 2022

Dobrý deň,

posledných 10 dní mám pocit, že mi netrávi aj keď stolicu mám pomerne pravidelne. Problém u mňa nastal asi pred 10 dňami, kedy som sa dostala do stresu. Cez deň takmer nejem a večer pred spaním začnem jesť čokoľvek a tým pádom mám ráno riedku stolicu, no iba ráno. Počas tých 10 dní sa mi to stalo 4 krát. Inak som mala normálnu stolicu.

Účinkuje mi HAK?

Alebo mám radšej prejsť na náplasti prípadne na Nuvaring?

Podotýkam, že tie stolice boli vždy asi až po 20 hod od užitia HAK.

Ďakujem.

Dobrý deň,

HAK dľa môjho názoru funguje v tomto prípade bezproblémovo.

Ak by sa však stav zhoršoval, vyhľadajte ambulantného gynekológa a konzultujte s ním čo ďalej.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník