Som v 6. týždni a začala som slabo krvácať niečo čierne. O aký problém ide?

Zodpovedané
19. sep 2021

Dobrý deň,

som v 6. týždni a začala som slabo krvácať niečo čierne. Nie červené.

O aký problém ide?

Ďakujem

Dobrý deň,

určite bezodkladne vyhľadajte gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

Môže ísť o rozbiehajúci sa spontánny potrat a tiež je potrebné vylúčiť mimomaternicovú tehotnosť. Pokiaľ bude na ultrazvuku všetko v poriadku, je Vám potrebné nasadiť podpornú hormonálnu terapiu na udržanie tehotenstva.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník