Som v 5. mesiaci a mám veľmi silno stimulované reflexné body. Nemôže ma to nadmerne vyčerpať?

Zodpovedané
30. aug 2021

Dobrý deň,

momentálne som v 5. mesiaci a mám veľmi silno stimulované reflexné body. V piatok som absolvovala pedikúru a pri odstraňovaní hrubej vrstvy kože z chodidiel škrabkou som dostala silný záchvat smiechu, kde sa mi mierne uvoľnilo aj močové ústrojenstvo. Podobný problém mávam pri masážach, keďže ako psychologička mám sedavé zamestnanie a chodím na celotelové masáže(začala som pred treťou graviditou) a chodím na thajské celotelové a tam sa tiež dbá na nervové zakončenia hlavne chodidiel a dlaní. Nastupuje opäť nadmerný smiech.

Nemôže ma to nadmerne vyčerpať?

Ďakujem

Dobrý deň,

nemyslím si, že sa jedná o problém, ktorý by mal vplyv na tehotenstvo.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník