Som v 36. týždni a nemám žiadne ťažkosti. Môžem vysadiť Magnerot?

Zodpovedané
23. feb 2022

Dobrý deň,

začínam 36. týždeň a od 30. týždňa beriem Magnerot 3x1 kvôli mäkkému krčku maternice.

Môžem Magnerot vysadiť zo dňa na deň, alebo to musím robiť postupne?

Nemám žiadne ťažkosti, brucho mi netvrdne a krčok sa mi nezmenil od 30. týždňa. Má niečo cez 4 cm.

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ ste ukončili 36. týždeň tehotenstva, tak môžete Magnerot vysadiť. Nie je nutné ho vysádzať postupne.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník