Som 2 mesiace po kyretáži a ešte nemám menštruáciu. Je to v poriadku?

Zodpovedané
22. mar 2023

Dobrý deň,

26.1.2023 mi robili kyretáž a do dnešného dňa som nedostala menštruáciu. Na kontrole u gynekológa som bola 27.2.2023 a robil mi sono. Vraj je všetko v poriadku a sliznica rastie. Podľa nich čoskoro dostanem menštruáciu, ale ešte ju nemám.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí. Pravdepodobne bude nutné podať vyvolávaciu injekciu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník