Prečo som počas Covidu-19 mala veľmi krátku menštruáciu?

Zodpovedané
16. feb 2022

Dobrý deň,

4. februára som dostala menštruáciu a v ten istý deň som bola pozitívna na Covid-19. Menzes mi trval len 3 dni. Inokedy mám menzes 5 - 6 dní aj so špinením.

Prvý deň som mala len špinila, druhý deň som krvácala normálne. Tretí deň to bolo veľmi slabé krvácanie. Len tak troška kvapla jedna kvapka krvi. Brala som Panadol lieky.

Je možné, že mi lieky zastavili menštruáciu?

Žiadne antibiotiká som nebrala.

Ďakujem

Dobrý deň,

ochorenie mohlo rovnako ovplyvniť priebeh menštruácie. Neobávajte sa, o nič nejde. Nasledujúci cyklus môže byť tiež iný ako ste zvyknutá, nezľaknite sa.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník