Prečo pri sexe nič necítim?

Zodpovedané
27. aug 2021

Dobrý večer,

mám intímny problém. Necítim v sebe penis a ani prsty. Tým pádom nemávam ani orgazmus. Vyskúšaných viacej polôh.
Keď muž chce, aby som bola "hore", tak som neni nadšená.
Píšem Vám, lebo reálne sa hanbím spýtať na to lekára. Mám 30, nerodila som a v živote som mala 2 partnerov.

Ďakujem z

Dobrý deň,

ide o pomerne zaujímavý problém. Pokiaľ je z gynekologického hľadiska všetko v poriadku, tak je potrebné sa zamyslieť či to tak máte od samého začiatku alebo iba v poslednú dobu. Tým pádom by mohlo ísť o partnerský problém.

Bolo by asi najvhodnejšie navštíviť odborníka v danej problematike - sexuológa. Venuje sa pacientom denne, preto sa pred ním nemáte prečo hanbiť. Vedel by položiť cielené otázky, prípadne ak by bolo nutné, odošle Vás na potrebné vyšetrenia.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník