Prečo mi mešká menštruácia?

Zodpovedané
17. jan 2023

Dobrý deň,

mám na vás otázku, 4 dni mi mešká menštruácia. Som 9 mesiacov po pôrode a mám to tak, že raz ju mam raz nie. Menštruačné kŕče mám, aj cítim ako to zo mňa "vyteká" ale žiadna krv nejde. Tehotná nie som určite, lebo so snúbencom si dávame veľký pozor. Pri sexe vždy 10 minút pred vyvrcholením ho zo mňa vytiahne. Na nohavičkách mám taký priesvitný výtok.

Viete mi poradiť, z čoho to môžem mať?

Ďakujem.

Dobrý deň,

sama popisujete, že mávate nepravidelný menzes. 4 dni sú veľmi krátka doba. Zrealizujte si ale pre istotu tehotenský test. Prerušovaná súlož je veľmi nespoľahlivá metóda.

Ak bude negatívny a menzes sa nedostaví ani do 14 dní, vyhľadajte ambulantného gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník