Prečo mávam pálenie a krvácanie po styku?

Zodpovedané
24. feb 2023

Dobrý deň,

mám za sebou 3 sekcie. Obnovil sa mi cyklus po dojčení, tak sme skúšali milovanie s kondómom. Mňa z kondómu (+ lubrikačný gél na neho) pri milovaní ako keby páli sliznica pošvy a tlačí špička. A to hlavne zo začiatku, potom sa snažím si na to zvyknúť.

Po kondóme mám ružové krvácanie, nikdy predtým som to nemávala. Milujeme sa stále rovnako jemne.

Je to normálne?

Cez deň ma to nepáli a nemám výtok, čiže zápal by to nemal byť.

Ďakujem

Dobrý deň,

bolo by vhodné absolvovať vyšetrenie u gynekológa. Je možné, že máte ťažkosti v dôsledku prebiehajúceho zápalu.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník