Prečo mám zrazeniny?

Zodpovedané
11. jan 2022

Dobrý deň,

v auguste som mala potrat. Na hematológii zistili, že mám vrodený Leiden syndróm (zrážanlivosť krvi). Menštruáciu po potrate mám veľmi silnú. Mám aj veľké zrazeniny, ktoré majú aj 4 cm.

Pred potratom som takéto problémy nemala. Bola som na preventívnu prehliadku. Gynekológ ma vyšetril a povedal, že všetko je v poriadku. Na moje problémy nič nepovedal.

Prečo mám zrazeniny?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ bolo na vyšetrení všetko v poriadku, tak sa pravdepodobne telo potrebuje zotaviť a asi na to potrebuje viac času.

Záleží tiež koľko dní silno krvácate a koľko vložiek denne miniete.

Mám málo informácií a okrem toho by som Vás potrebovala vyšetriť, aby som sa vedela k príčine vyjadriť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník