Prečo mám počas snaženia sa o bábo veľmi bolestivú a silnú menštruáciu?

Zodpovedané
11. jan 2022

Dobrý deň,

mám veľmi bolestivú a silnú menštruáciu. Doteraz som takú nikdy nemala. S manželom sa snažíme o dieťatko 3 mesiace, zatiaľ bohužiaľ bezúspešne. Antikoncepciu som nikdy nebrala.

Menzes prišiel vždy načas na 30. deň. Tentokrát ale prišiel o dva dni skôr, nezabrali mi ani žiadne lieky od bolesti. Od kŕčov som nevládala stáť na nohách. Pred menzesom ma veľmi boleli prsia ako ma doteraz nikdy neboleli.

Čo mi odporúčate?

Za odpoveď vopred ďakujem

Dobrý deň,

mohlo ísť o biochemickú graviditu, ktorá sa bohužiaľ neujala. Vysvetlovalo by to to silné krvácanie a bolestivosť prsníkov.

Pokiaľ by boli ťažkosti aj v nasledujúcom cykle, tak vyhľadajte svojho gynekológa. Ten Vás vyšetrí.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník