Prečo mám po pôrode menzes každé dva týždne?

Zodpovedané
23. júl 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom menzesu po pôrode. Krvácala som celé šestonedelie, potom som mala týždeň pauzu a hneď som dostala menzes. Bol slabší, ale trval až 7 dní. Odvtedy ho mávam každé dva týždne.

Bábätko plne dojčím s problémami. Vždy, keď mi má prísť menzes, tak syn odmieta prsník a naje sa iba v polospínku.

Ako sa dá menzes upraviť?

Ďakujem!!

Dobrý deň,

určite vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý Vás dôkladne vyšetrí a vylúči gynekologickú príčinu častého krvácania.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník