Prečo mám pálenie a pocit ako keby bubliniek na začiatku tehotenstva?

Zodpovedané
10. feb 2022

Dobrý deň,

pred pár dňami som zistila, že som tehotná. K lekárovi idem až budúci týždeň v utorok. Problém je, že už druhý deň pociťujem zospodu nepríjemné pálenie. Je to strašne nekomfortné. Plus mám pocit ako keby stále zo mňa niečo tieklo a z pošvy ako keby mi každú minútu išli vzduchové bublinky.

Čo to môže byť?

Môže to uškodiť plodu?

Čo mi pomôže?

Ďakujem

Dobrý deň,

kontaktujte svojho ambulantného gynekológa skôr. Bude potrebné vyšetrenie pre vylúčenie infekčnej príčiny ťažkostí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník