Prečo mám bolesť a cítim ako keby som bola otvorená?

Zodpovedané
4. dec 2021

Dobrý deň,

pociťujem bolesť podbruška a pupku. Je to ako keby som mala svalovicu. Začne to vždy 10 dní pred menštruáciou a mám pocit ako keby som bola otvorená.

Priateľ sa mi začal sťažovať, že pri sexe ma necíti a pri tom som ešte nerodila.

O aký problém môže ísť?

Ďakujem

Dobrý deň,

ide o veľmi zaujímavý problém, ktorý ste popísali. Ideálne je v období ťažkostí vyhľadať gynekológa, ktorý Vás vyšetrí a vyjadrí sa, či sa vôbec o nejaký problém jedná.

Určite nezabudnite aj jemu popísať Vaše “ťažkosti”, aby ich vedel porovnať s nálezom.
Následne sa prípadne ešte ozvite s výsledkami vyšetrení.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník