Prečo ma bolí jazva rok po cisárskom?

Zodpovedané
5. nov 2021

Dobrý deň,

som po troch cisárskych rezoch (11 r, 7 r, 1 rok). Po najmladšej dcére som mala asi najhoršie hojacu sa jazvu. Zapálila sa mi po šestonedelí. Teraz po roku vyzerá fajn, len sa mi včera začala z ničoho nič ozývať.

Nemala som styk, ani som nič ťažké nedvíhala: Na strane, kde sa mi vtedy zapálila ma začala trochu svrbieť. Nebolí to, len ju zrazu cítim.

Je to v poriadku?

Ďakujem

Dobrý deň,

ťažko povedať. Možno ide iba o prechodný stav, napríklad kvôli zmene počasia.
Odsledujte si to. V prípade stupňovania ťažkostí vyhľadajte svojho gynekológa, ktorý Vás vyšetrí.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník