Pocit na zvracanie - môže byť príčinou ureaplazma?

Zodpovedané
26. júl 2022

Dobrý deň,

bola mi zistená ureaplazma, doktorka mi predpísala Doxyhexal ktorý som nedobrala, pretože mi po ňom bývalo zle. Od včera si dávam Canesten, pretože som mala hlienový výtok a bolesti, býva mi zle aj po jedle aj ráno po prebudení (tehotná nie som, len mám ranné nevoľnosti).

Zaujímalo by ma, či to môže byť spôsobené práve týmto zápalom?

Ďakujem.

Dobrý deň,

Ureaplazma pocit na zvracanie a tráviace ťažkosti nespôsobuje. Neviem kedy ste vysadili antibiotiká, ale počas ich užívania a krátko po ich vysadení Vám mohlo byť ťažko a mohli ste mať pocit na zvracanie. Je to pomerne bežný vedľajší účinok.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník