Odporúčate očkovanie treťou dávkou vakcíny Pfizer počas snaženia sa o bábo?

Zodpovedané
4. nov 2021

Dobrý deň,

chcela by som sa poradiť ohľadom očkovania Pfizeru. Snažíme sa o dieťa.

Odporúčate očkovanie treťou dávkou vakcíny Pfizer?

Ďakujem

Dobrý deň,

očkovanie proti Covid-19 patrí medzi doporučené tehotenstve. Rovnako nie je kontraindikované ani v prípade plánovania tehotenstva.

Prípadne by som zvážila odber protilátok a na základe ich hladiny sa rozhodla, či je nutné ďalšou dávkou očkovať. Poraďte sa s Vašim gynekológom.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník