Odporúčate infúziu s vitamínom C na preliečenie HPV?

Zodpovedané
2. máj 2022

Dobrý deň,

HPV pozitívne s nízkym rizikom. Potrebujem sa preliečiť a zvýšiť imunitu.

Odporúčate infúziu s vitamínom C?

Odporúčate Papilocare alebo Acidosalus čipky a k tomu ešte doplniť výživné produkty?

Napr. Indol3C Forte kapsule. Upravujem si už aj životosprávu.

Je dobré jesť menej bielkovín?

Mám obmedziť cukor?

Ďakujem

Dobrý deň,

vitamín C neuškodí. Ak máte možnosť, kľudne si ho dajte aplikovať.

Ja by som doporučila Indol. A existuje už aj novinka na trhu HPVirin na posilnenie imunitného systému, ktorý by mohol HPV eradikovať.

Acidosalus čapíky sú probiotiká. Z HPV infekciou nepomôžu.

Papilocare je lokálna podporná terapia, ktorá má pomôcť imunitnému systému zbaviť sa infekcie HPV. Takže doporučujem.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník