Nevadí, že bola menštruácia slabšia pred ďalším vkladom?

Zodpovedané
5. júl 2022

Dobrý deň,

som po neúspešnom vklade po KET a dostala som menzes, trval 4 dni, bolo to normálne čerstvé krvácanie. Ale vždy mám menzes silnejší, tento bol taký slabší. Myslela som si, že bude silnejší, bolo to pravdepodobne biochemické tehotenstvo.

Moja otázka znie, chcem ísť teraz na ďalší vklad - nevadí, že ten menzes bol slabší?

Bude sliznica v poriadku?

Beriem Estrofem už od 1DC, môže to byť aj kvôli tomu Estrofemu, že ten menzes bol slabší? (Ale bol bolestivý)

Ďakujem.

Dobrý deň,

predchádzajúci menzes neovplyvní ďalší vklad. Okrem toho Estrofem má za následok to, že sliznica pekne narastie a teda menzes je normálnej až silnejšej intenzity a nie opačne.

Držím Vám palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník