Musím ísť na pohotovosť, keď som v 23. týždni spadla na koleno?

Zodpovedané
4. feb 2022

Dobrý deň,

som skoro v 23. týždni tehotenstva a dnes sa mi podarilo zakopnúť a spadnúť na koleno. Neudrela som si nič iné okrem kolena, ani brucho, ani bok. Len to jedno koleno ma pobolieva. Nemám ťažkosti a ani krvácanie. Okrem kolena ma nič nebolí. Od pádu sa bábätko už viackrát pohlo.

Je potrebné zachovať pokojový režim počas najbližších dní?

Je potrebná návšteva gynekologickej pohotovosti?

Ďakujem

Dobrý deň,

pokiaľ nemáte žiadne ťažkosti a bábätko sa hýbe, nie je dôvod navštíviť pohotovosť ani špeciálny kľudový režim.

Dávajte si na seba pozor.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník