Môžem v tehotenstve Prawtein?

Zodpovedané
14. sep 2022

Dobrý deň,

som v 5. týždni, mám vysoký tlak, no neliečim sa naň lebo lekári mi ho príliš vždy zrazia a mne to nerobí dobre. Odpadávam atď. Ale oni si aj tak idú svoje. Vysoký znamená 150/90 a podobne. Chcela som skúsiť prírodnú liečbu počas tehotenstva a bolo mi ponúknuté liečiť sa aromaterapiou a preto rozmýšľam, či sa to v tehotenstve môže. Ak áno, do akej miery. Ide mi skôr o vône, nie vnútorné použitie oleja. Jediné na vnútorné mi bolo doporučené toto: https://bewit.love/sk/produkt/prawtein-help-h/

Čo si o tom myslíte?

Ďakujem.

Dobrý deň,

určite si nedovolím doporučovať Vám niečo čo nepoznám.

Ak máte vysoký tlak a ste tehotná, musíte sa liečiť. Liečbu nastaví kardiológ/internista, ktorý Vás bude dôsledne sledovať.

V prípade, že zariskujete a nebudete sa riadne liečiť, hrozí, že ohrozíte seba aj svoje dieťa na živote.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník