Môžem užívať Inofolic Combi Premium?

Zodpovedané
5. jan 2023

Prajem Všetko dobré v Novom roku a pozdravujem Vás,

s priateľom sa snažíme o bábo. Plánujeme vyšetrenia, no snažíme sa krátko. Ja som bola na poslednej preventívnej prehliadke a vraj som ok. Našli sme na internete Inofolic Premium v sáčkoch. Rozhodla som sa, že ho skúsim. No neskôr sme našli Inofolic Premium Combi. Zmenila som to preto, pretože tablety mi prišli komfortnejšie. Lenže, ten je vhodný skôr pre ženy s obezitou tuším. A to ja nie som. Mám 165 cm a do 65 kg. Teraz sa bojím, že experimentami si uškodím.

Môžem si nejako uškodiť alebo ho môžem naďalej užívať?

Ďakujem za zodpovedanie otázky alebo radu.

Dobrý deň,

podobne prajem všetko dobré 🙂

Skutočne je Inofolic combi premium určený pre pacientky s nadváhou, ale aj pre pacientky s diagnózou PCO.

Kľudne ho ale užívajte naďalej.

Držím palce!

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník