Môžem otehotnieť, aj keď som minulý mesiac nemala menštruáciu?

Zodpovedané
3. dec 2022

Dobrý deň,

chcem sa informovať, minulý mesiac som mala biochemické tehotenstvo potvrdené lekárom, po ktorom som mala menzes a po menzese sa mi vytvorila na tento mesiac malá funkčná cysta 2,7cm. Minulý mesiac mi menzes neprišiel vôbec.

Môže byt dôvodom anovulačný cyklus?

Dnes som mala bolesti v podbrušku ako pri ovulácii... je možné, že mám ovuláciu teraz?

Ak áno, je možné otehotnieť, ak by som mala ovuláciu teraz ale minulý mesiac nebol ani menzes?

Ďakujem.

Dobrý deň,

áno, pokiaľ by ovulácia prebehla teraz, mohlo by sa podariť otehotnieť.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník