Môžem krém Beliema v tehotenstve používať aj ako prevenciu?

Zodpovedané
11. okt 2022

Dobrý deň,

akú dlhu dobu je vhodnú používať v prvom trimestri krém Beliema?

Je možné ho používať pravidelne aj ako prevenciu proti infekciám?

Ak som brala probiotiká Gynimun Intim Care, po akej dobe je možné a bezpečné ich užívať opäť? Prípadne Gynoflor.

Ďakujem Vám za odpoveď, pekný deň prajem.

Dobrý deň,

Gynimun je výborné užívať dlhodobo 1x týždenne aj počas celého tehotenstva.

Krém Beliema môžete rovnako bezpečne užívať aj v tehotenstve. Je určený na pravidelnú intímnu hygienu.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník