Môžem byť v tomto prípade tehotná?

Zodpovedané
7. jan 2023

Dobrý deň,

som 3 mesiace po pôrode a mám nepravidelnú menštruáciu. Gynekológ videl na usg malý nález, a vraj mám vysokú sliznicu. Robila som si následne tehotenské testy a všetky vyšli negatívne.

Môžem byť aj tak tehotná?

Môže byť ešte priskoro na testovanie aj keď vačok bolo vidieť?

Gynekológ mi s istotou tehotenstvo potvrdiť nevedel. Mám zatiaľ čakať na menštruáciu.

Ďakujem.

Dobrý deň,

neviem v ktorom dni menštruačného cyklu aktuálne ste. Zrealizujte si tehotentský test s odstupom dvoch dní.

Tehotenstvo ani ja takto vylúčiť/potvrdiť nemôžem. Druhou možnosťou je, že tehotná nie ste a išlo iba o cystické prejasnenie, s tým, že menzes bude silnejší ako obvykle.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník