Môžem brať Cyclonamine 500 g na silné krvácanie po sekcii?

Zodpovedané
10. okt 2022

Dobrý deň,

som 5 týždňov po sekcii a momentálne mám veľmi silne krvácanie.

Moja lekárka má dovolenku, tak sa chcem opýtať, či môžem vziať Cyclonamine 500 g, a aké by bolo dávkovanie?

Ostalo mi jedno balenie ešte z tehotenstva keď som krvácala.

Ďakujem.

Dobrý deň,

môžete. V dávkovaní 3x denne. Určite však dohodnite kontrolu u gynekológa. Koniec koncov sa blíži koniec šestonedelia. Ak by bolo krvácanie prisilné aj pri užívaní tabliet, vyhľadajte zastupujúceho gynekológa, prípadne gynekologickú pohotovosť.

V prípade ďalších otázok ma neváhajte kontaktovať.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník