Môže to byť zápal, či len natiahnutý sval? Mohlo sa bábätko zľaknúť?

Zodpovedané
29. júl 2022

Dobrý deň,

som v 3. mesiaci tehotenstva a dnes som spozorovala také ako keby pichanie na pravej strane pri rozkroku, (kostička čo spája rozkrok so stehnom) neviem to presne opísať. Niekde v tých miestach ma to pichá.

Môže sa jednať o nejaký zápal, alebo len niečo natiahnuté? Mám to iba dnes.

Ešte sa chcem spýtať - zľakla som sa. Tento pondelok nám bolo potvrdené srdiečko. Ale dnes v noci sa mi stala takáto vec. Zaspávala som a zrazu so mnou niečo ako keby trhlo, až ma to zobudilo (neviem či sen, alebo niečo iné).

Hneď som si pomyslela na bábätko, či sa aj ono nemohlo zľaknúť a niečo sa stať so srdiečkom? Odvtedy sa bojím.

Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň,

skôr si myslím, že to máte natiahnuté. Zápal by sa prejavoval inak.

Bábätko sa nezľaklo, toho sa neobávajte.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník