Môže to byť rakovina?

Zodpovedané
8. sep 2022

Dobrý deň,

poprosím vás o radu. Dnes mi pani doktorka volala, že mám zlé výsledky z cytológie, že to nie je jednotka a je to hraničné. Povedala mi, aby som prišla na kontrolu za 4 mesiace a kúpila si Cicatridina. Mňa ale už bolí tak tri týždne v podbrušku. Ja mám strach, aby to nebola rakovina. Už mám stres.

Mám sa báť?

Ďakujem za pomoc.

Dobrý deň,

bolesti nebudú súvisieť s cytologickým výsledkom.

Nepoznám konkrétny výsledok, preto sa vyjadriť neviem. Okrem Cicatridiny si posilnite imunitu - napríklad HPVirin alebo Indol woman. Riaďte sa doporučeniami Vášho lekára.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník