Môže sa dostať vzduchová bublina do brušnej dutiny cez pošvu pri výplachoch Rosalginom?

Zodpovedané
7. aug 2022

Dobrý deň,

mám možno divnú otázky, používam výplachy Rosalgin a veľakrát som čítala o vzduchových bublinách, ktoré sa môžu dostať do brušnej dutiny, ak sa vzduch dostane do pošvy.

Preto ma zaujíma, či sa môže toto stať aj pri týchto výplachoch?

Ďakujem.

Dobrý deň,

ak sa to môže stať pri iných výplachoch, tak aj pri týchto. Neobávajte sa však. Nič Vám nehrozí.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník