Môže Inofolic predĺžiť cyklus?

Zodpovedané
23. aug 2022

Dobrý deň,

vždy mám cyklus 28 - 29 dňový, teraz sa mi však stalo, že mi už týždeň mešká menštruácia a keďže mám ovuláciu potvrdenú aj bazálnou teplotou aj digitálnymi ovulačnými testami Clear blue, tak to vychádza, že zajtrajším dňom moja luteálna fáza bude trvať 20 dní. Jediné čo som tento cyklus zmenila je, že som začala piť Inofolic sáčky.

Viem, že to veľa ženám naťahuje cyklus ale že by až tak?

Pred týždňom som mala pár testov ktoré vyzerali ako seriózne dve čiarky ale vzhľadom na kvalitu dnešných testov sa na nič už nespolieham a v pondelok idem na krv. Nemyslím si ale, že by som bola tehotná vzhľadom na to, že testy spred dvoch dní boli slabšie a tak som prestala testovať.

Biochemické?

Vďaka Vám.

Dobrý deň,

áno, mohlo ísť najskôr o biochemické tehotenstvo, ak boli tehotenské testy pozitívne a následne slabšie/negatívne. Menzes by sa teda mal postupne spustiť.

Absolvovať samozrejme vyšetrenie musíte, aby sa nič nezanedbalo.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník