Mohol mať styk vplyv na stav krčka?

Zodpovedané
21. júl 2022

Dobrý deň, pani doktorka,

na preventívne prehliadky chodím každý rok, vždy všetko v poriadku. Tento rok sa však mojej lekárke nepáčil môj krčok, že vyzerá ako keby "rozstrapkaný" a keď mi robila ster, dosť krvácal. Pýtala sa na krvácanie po styku a mimo cyklus, čo nemám. Odporučila mi čapíky Gynella na zahojenie. Musím čakať na výsledky, len ma zaujíma vás názor na to. Niekoľko dní predtým som mala styk, ktorý bol trocha drsnejší, bolelo ma podbruško asi dva dni, ďalší styk normálny a žiadne ťažkosti potom.

Mohlo by to mať nejaký vplyv na stav krčka?

Ďakujem.

Dobrý deň,

to si nemyslím. To by ste museli praktizovať pohlavný styk s rôznymi nie bežnými pomôckami.

Pravdepodobne tam máte zápal. Počkajte si na výsledky, ďalšia liěcba závisí od nich. Čapíky Gynella užívajte podľa doporučenia.

Krásny deň Vám prajem,
MUDr. Tóthová N.
Gynekológ-pôrodník